18.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Zyrtare: Liverpool transferon portierin 39-vjeçar (Foto)

Skuadra angleze ka zyrtarizuar transferimin e Alex Manningerit.
Liverpool ka arritur marrëveshje për shërbimet e portierit të moshuar austriak.
Manninger është 39-vjeçar dhe ka ardhur si transferim i lirë te gjiganti anglez.
Ky është transferimi i dytë për portën e Liverpoolit, pas portierit të Mainzit, Loris Karius.
Megjithatë, Manninger pritet të jetë portieri i tretë i ‘Redsave’, pasi në skuadër është edhe Simon Mignolet.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img