13.8 C
Pristina
Tuesday, April 16, 2024

Buy now

spot_img
50,000FansLike
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

SHBA-ja dhe Irani kontaktuan me ndërmjetësues zviceranë para sulmit në Izrael

Shtetet e Bashkuara kanë pasur kontakte me Iranin përmes ndërmjetësuesve zviceranë, përpara dhe pas sulmit masiv të Teheranit me dronë dhe raketa kundër Izraelit,...

Shëndetësi

Një simptomë më pak e njohur në vesh që mund të tregojë kancer

Mjekët po paralajmërojnë për një simptomë më pak të njohur që shfaqet në vesh, e cila mund të tregojë kancerin e fytitSipas National Health...
BINNI Llapnasellë Zona e re industriale, Prishtinë 10000 #binni#Comfort at night!#https://www.facebook.com/binni.biz

Më të shikuarat

Magazina

Sport

Gazetarja saudite: Ronaldo mund të rikthehet në Europë këtë merkato

Sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Arabia Saudite dhe të kthehet në Europë këtë merkato verore. Më saktësisht, ai mund të kthehet në...

Rikthehet Champions League, Barça e pret PSG-në e Dortmundi, Atleticon

Sot do të luhen dy ndeshjet kthyese të çerekfinaleve të Champions League. Barcelona do ta pres PSG-në, të cilën e befasoi në “Park de Prince”...

Chelsea luan “tenis”, Palmer bën “poker” për të parakaluar “vikingun” Haaland

Ishte padyshim një performancë magjike. “Blutë” e Chelsea kanë triumfuar me rezultatin “tenisian” , mbrëmjen e kësaj të hëne, teksa kanë shpartalluar, me rezultatin...

Palmer brenda 29 minutash kompleton het-trikun e tij me një gol nga gjysma e fushës

Chelsea është duke fituar 3-0 ndaj Evertonit në kuadër të javës së 33-të në Ligën Premier. Blutë e kanë krijuar këtë epërsi prej tri golash...

Raportohet se Barcelona ka vendosur se kush do të jetë zëvendësuesi i Xavit

Barcelona raportohet se ka vendosur se kush do të jetë pasardhësi i Xavi Hernandezit, nëse ky i fundit i qëndron prapa vendimit për t’u...

Si të mungonte një perlë e Granit Xhakës në festën e titullit te Bayer Leverkusen – mesfushori shqiptar shënon me stil nga 30 metra

Bayer Leverkusen po luan ndaj Werder Bremen në kuadër të javës së 29-të të Bundesligës, ku është në epërsi prej 2-0.Pjesën e parë ‘Aspirinat’...

Teknologji/Auto

Apple humb vendin e parë si prodhues global, kryeson listën Samsung

Dërgesat e telefonëve nga Apple kanë pësuar një rënie prej 10 për qind në tremujorin e parë të 2024, shkaku i konkurrencës së madhe...
- TEHNOBURIMI-spot_img
ILEAA GROUPspot_img

Kuzhina

Mish qengji në furrë: I lëngshëm dhe i shijshëm mu sikur ta kishit pjekur nën saç!

Ky gatim që sjell traditë në tavolinat tuaja “të çon” në një ambient fshati, por mund të sillni një aromë të veçantë dhe në...

Tavë me mish pule dhe me speca për të gjitha kohët: Gjellë për sofrat më solemne!

Një recetë e shijshme, e pasur në vlera ushqyeseNevojiten: ▪ 2 kg mish pule,▪ 1 kg qepë të kuqe,▪ 4-5 thelpinj hudhre,▪ 350 g karota,▪...
ILEAA GROUP spot_img
MARKETINGspot_img

Opinion