26.7 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

Buy now

spot_img

Tronditet Zvicra: Shaqiri nuk luan kundër Portugalisë

Zvicra është tronditur nga lajmi se Xherdan Shaqiri do të mungojë në ndeshjen e parë kualifikuese për Botërorin “Rusia 2018”, ndaj Portugalisë. Shaqiri do të mungojë për shkak të një lëndimi.
Zvicra dhe Portugalia do të takohen më 6 shtator duke filluar nga ora 20:45.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img