26.7 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

Buy now

spot_img

Blerona në shtrat, mbulon gjoksin me…(Foto)

Prezantuesja seksi e Kosovës Blerona Zeqiri ka pak kohë që është bërë bionde.
 
Ajo këtë herë vjen e shtrirë dhe me dorë në gjoks. Duket se ajo ka vendosur ta mbulojë gjoksin derisa pozon para telefonit.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img