23.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Formacionet zyrtare: Sunderland – Middlesbrough

Sunderland dhe Middlesbrough do të përballen, nga ora 14:30, në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës. Trajnerët e të dy skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img