21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Zafa me gramatiken e tij i kundërpërgjigjet Ahmetit: Kur kam qenë unë në Evropë disa kanë luajtur në katunde

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Zafir Berisha sërish ka folur rreth DokuFestit.
Ai në një reagim ndaj komentit të analistit Arben Ahmeti shprehet se lidhur me DokuFestin ka thënë një të vërtetë të hidhur.
Berisha i është kundërpërgjigjur Ahmetit, duke thënë se kur ka qenë ai në Evropë, disa kanë luajtur në katunde.

Lexoni të plotë komentin e tij:
“nese mendon se kultur eshte me perdor droge femit 15 vjeq dhe kampet e DukuFestit mu perdor per prostutucion dhe alkoole ater mir e ki, nuk kam shkru per me mu frigu kush, po kam then nje realitet te hidhur qe po ndodhe ne Prizren por detyrimishte se ki patjeter me u pajtu me mu mundesh me majt qendrimin tende po besoi se je dakort qe nuk mundesh me me shti edhe un me mendu si ju apo…E ke gabim shum se kam mentelatite mahalles sepse un kur kam qen ne Evrope ju dhe disa komentues keni lujte guxa nepr katunde, por jem deshmitar se shum shtete vuajn nga ky fenomen dhe shum shpenzime bejn per te majte nen kontrolle narkomanet qe te ne ne KOSOVE po reflekton edhe ne hajni…Teuta juve ja u kum lan seminaret me i percjelle sepse skeni pun tjeter veq me… keshtu keni nderin me u marr me to”. (sic).

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img