21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Vushtrri: Arrestohet pasi e bën të bijën për spital

Dje pas mesnate në Vushtrri është arrestuar një person për dhunë familjare.

I dyshuari është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht vajzën e tij.
Sipas raportit policor, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor.
Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img