15.3 C
Pristina
Friday, May 24, 2024

Buy now

spot_img

Konfiskohet arma e gjilanasit që shtiu në aheng

Dje në rrugën “Skifter Arifi” në Gjilan rreth orës 21:00 është sekuestruar një armë.

“Pas disa të shtënave gjatë një ahengu familjar nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar është gjetur dhe sekuestruar arma e llojit Retay me një karikatorë dhe 6 copë fishekë të kalibrit 9mm”, thuhet në raportin policor për 13 gusht 2016.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img