31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Vritet Sabina Sulaj në Munich – Viktima e parë shqiptare e sulmeve terroriste

Në sulmin në Munih të Gjermanisë ka vdekur shqiptarja Sabina Sulaj.

Këtë gjë për Gazetën Express e ka konfirmuar nëna e Armela Segashi, Nazmija, vajza  e cila aktualisht është e zhdukur.
Ajo tha se për vajzën e saj akoma nuk ka informacione por shtoi se shoqja e saj Sabina ka vdekur.
“Krejt çka di për Sabinën është se nëna e saj është nga Shqipëria dhe babai është nga Kosova. Ajo ka qenë shoqe me vajzën time Armelën”, tha Nazmija.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img