22.7 C
Pristina
Thursday, June 13, 2024

Buy now

spot_img

Bayerni reagon pas sulmeve në Munich

Bayern Munichu ka reaguar pas terrorit që ndodhi sonte mbrëma në qytetin e Munichut.

Nëntë persona raportohet se kanë vdekur pas sulmeve të armatosura nga persona ende të panjohur.
Dhe ngjarja që tronditi botën, nuk mbeti pa u komentuar as nga klubi i Bayern Munichut.
“Mendimet dhe dhimbjet tona janë me ata që janë prekur nga ngjarjet tragjke në Munich. Rrini të sigurtë”, u shpreh Bayerni me anë të një komunikate në rrjetin social Twitter.

Zona ku kanë ndodhur sulmet është e banuar edhe me shqiptarë./prishtinapress.eu

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img