22.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Buy now

spot_img

Veseli e Mustafa, do të nënshkruajnë marrëveshje me Ruairi O’Connell

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, bashkë me kryekuvendarin Kadri Veseli, do të nënshkruajnë një Memorandum Bashkëpunimi me Ambasadën e Britanisë së Madhe në Kosovë.
Memorandumi që do të nënshkruhet në mes dy krerëve të shtetit dhe ambasadorit Ruairi O’Connell, i dedikohet fuqizimit dhe pavarësimit të bordeve të Agjensive të Pavarura.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img