18.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

“Vdes për ty”, Ilnisa me dedikim të veçantë për Meritonin

Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3.

Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi.

Ajo ka ndarë së fundmi një fotografi të tij, duke i bërë një dedikim special në InstaStory.

“Vdes për ty”, ka qenë përshkrimi që i ka vënë.

E në anën tjetër, ajo ka ndarë edhe një imazh të vetes në të cilin tha: “Dhe ai për mua”.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img