8.6 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Tronditet Arsenali para derbit me Manchester United (Foto)

Hector Bellerin do të mungojë për ndeshjen me Manchester Unitedin

Mbrojtësi i Arsenalit, Hector Bellerin, ka probleme me kyçin e këmbës dhe pritet të mungojë në derbin ndaj Manchester United që zhvillohet me 19 nëntor  në ‘Old Trafford’.
Spanjolli u largua nga Spanja U21 për shkak të problemit me kyçin e këmbës, që sipas mediave spanjolle – lojtari ishte lënduar në sfidën kundër Tottenham në ‘Emirates Stadium’. /Express/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img