25.7 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

Buy now

spot_img

Sportisti me prejardhje nga Kosova i artë në Rio 2016

Medalje të artë në Lojërat Olimpike ka fituar edhe Kroacia.
Këtë sukses e ka arritur qitësi Josip Glasnovic, i cili është me prejardhje nga Janjeva në Kosovë.
Duhet theksuar që në këtë vend jeton një pakicë kroate prej qindra vitesh, transmeton Zëri.

Glasnoviq është në moshën 33-vjeçare dhe i papunë.

RIOEC881IPV5X_768x432

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img