31.7 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Luis Enrique vendos se cili do të jetë portieri i parë i Barcelonës

Trajneri i Barcelonës tregon se ka vendosur që cili mes, Claudio Bravos dhe Marc Andre Ter Stegen do të jetë portierë i parë i ekipit.

Enrique shuan dilemat e mëdha se cili do të jetë portieri i parë i ekipit edhe pse mohon që të tregojë se kush nga dy portierët do të jetë numri një i portës së Barcelonës.
“Kam vendosur se kush do të jetë portieri im i parë, por nuk dua që të tregoj emra”, u ka thënë Enrique gazetarëve.
Ndërsa për trofeun Gamber, ku Barcelona do të ndeshet me Sampdorian, Enrique ka thënë se të tre portierët do të luajnë nga 30 minuta.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img