18.3 C
Pristina
Saturday, May 18, 2024

Buy now

spot_img

Sigal Prishtina mëson kundërshtarët në FIBA Europe Cup

Sigal Prishtina ka mësuar rivalët e grupit në FIBA Europe Cup.
Kampioni i Kosovës, në basketboll do të jetë në grupin H, ku do të takohet me  Enisey Krasnoyarsk të Rusisë, dhe fituesin e duelit Merus – Demir Insaat, dhe humbësin e Rilski – Tsmoki./prishtinapress.eu/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img