31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Shqipëria nisë aventurën, flamuri kombëtar parakalon në Rio 2016 (Foto)

Shqipëria dhe atletët që përfaqësojnë mëmëdheun kanë parakaluar në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike, Rio 2016.

Flamurin kombëtar e mbajti Luisa Gega, atletja e njohur shqiptare.
Shqipëria parakaloi ndër të parat, për shkak të rendit alfabetik.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img