22.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Buy now

spot_img

Fati bashkon Kosovën dhe Shqipërinë në Rio 2016, kjo është arsyeja

Jo vetëm fati, por edhe Zoti na do bashkë.

Kosova dhe Shqipëria kanë pasur fat, pasi që në mesin e 206 shteteve, fati dhe Zoti ka dashur që vendet tona të jenë në një kat, të bashkuar.
Kjo koincidencë nuk është më një koincidencë, pasi që të gjitha indikacionet janë se duhet të jemi të bashkuar.

Shpresojmë se sportistët do t’ia dalin të inspirohen nga njëri-tjetri dhe se fryma e kombit shqiptar do të mbizotërojë në shtetet tona, shkruan Telegrafi.
Majlinda dhe Luisa Gega, dy sportistet që bartin flamujt kombëtar në ceremoninë hapëse do të sigurohen që atmosfera të jetë në nivel.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img