21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Shota Baraliu ekspozon linjat trupore (Foto)

Këngëtarja Shota Baraliu është e njohur për format e saj trupore dhe pozat provokative që realizon herë pas here.
Shpesh herë ajo poston foto të ndryshme në të cilat ekspozon linjat e saj trupore, shkruan Indeksonline.
Shota sa herë që ka qenë në vëmendje të publikut është komentuar për linjat trupore superseksi./Indeksoline/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img