22.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Buy now

spot_img

Shkëndija e nxjerr “zogun”, ju lë pa fjalë…! (Foto+16)

Shkëndije Mujaj, e kthyer në një personazh i shoubizit për hir të të pasmeve të saj, së fundmi vjen me një fotografi, me të cilën do t’ju lërë pa fjalë.
Në këtë foto kosovarja shfaqet e zhveshur nga brezi i poshtë dhe thuajse e ka zbuluar zogun, i cili për fat të keq mbetet ende i strukur poshtë cepit të një bluzë, që Shkëndija mban në dorë.
Gjithsesi duket që kosovarja nuk është e kënaqur, pasi në komentin shoqërues të fotografisë shkruan se “Ju ende nuk më kuptoni mua, mos u shqetësoni…!”.
Shkendije Mujaj nxjerr zogun

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img