31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Policia e Kosovës ka shpërthyer mjetin në shtëpinë e Murat Mehës

Policia e Kosovës në këto momente ka arritur që të shpërthej mjetin në shtëpinë e Murat Mehës. 
Policia e Kosovës e ka rrethuar shtëpinë e Murat Mehës, Kryetarit të Komisionit qeveritar për caktimin e vijës kufitare të Kosovës me Malin e Zi. Në këtë momente është bllokuar një pjesë e rrugës ‘Isa Boletini’ afër shtëpisë së Murat Mehës.
Policia e Kosovës është në vendin e ngjarjes, zjarrfikësit dhe ambulanca. Sapo ka arritur edhe forenzika.
Florie Ahmeti nga Policia e Kosovës  ka konfirmuar se në oborrin e një shtëpie në lagjen Dardania në Prishtinë dyshohet për një mjet shpërthyes.
Fotografi nga vendi i ngjarjes.

Image
Image
Image

 

Image

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img