25.7 C
Pristina
Saturday, June 15, 2024

Buy now

spot_img

Pas komplimenteve, Biden nuk kursen as puthjet për Jahjagën

Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden në ceremoninë e përurimit të rrugës “Beau Biden” në magjistralen Ferizaj- Gjilan, nuk kursej komplimentet për ish- presidenten Atifete Jahjaga.
“Ish- presidentja Jahjaga po dukeni shumë bukur, dhe mund të ju them se ajo po duket më bukur se të gjithë ju këtu”, ka thënë Biden.
E pas këtyre fjalëve, Biden nuk ka kursyer as puthjet me Jahjagën.
Në një fotografi të cilën e ka publikuar vetë Jahjaga, shihet Joe Biden duke i dhuruar një puthje miqësore.

14040086_1078691055553370_6975045052953562269_n

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img