31.7 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Mustafi kërkon transferimin te Arsenali

Shkodran Mustafi dëshiron t’i bashkohet skuadrës së Arsene Wengerit.
Ndeshja e fundit ndaj Liverpoolit ka treguar që Arsenali ka nevojë urgjente edhe për një qendërmbrojtës.
I fundit dhe i preferuari në listën e Topçinjve është mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, i cili edhe vet dëshiron transferimin në Angli.
Sipas Sky Sports, qendërmbrojtësi i Valencias, Shkodran Mustafi është i prirur për t’u bashkuar me Arsenalin.
Reprezentuesi gjerman gjithashtu thuhet se rënë dakord për kushtet personale me Arsenalin, megjithatë pritet edhe akordi me klubin spanjoll.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img