34.1 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Kjo është dhurata që Mehmet Kosova i bëri bashkëshortes për ditëlindje (Foto)

Bashkëshortja e aktorit të famshëm turk Kenan Imirzalioglu, Sinem Kobal, festoi dje (e diel) 29 vjetorin e lindjes së saj.
Këtë ditëlindje aktorja dhe modelja e njohur turke e ka pritur mes miqve të saj më të afërt dhe partnerit të saj.
Por, më shumë se festa dhe detajet e asaj mbrëmje, vëmendje të veçantë ka marrë dhurata që Kenan i ka bërë bashkëshortes së tij, shkruan Syri.net.

 

Aktorja ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur pas kafshëve shtëpiake, dhe për këtë arsye ylli 38 vjeçar i ka dhuruar asaj një qenush i cili mësohet se ka kushtuar tre mijë euro.
Gjithashtu 29 vjeçarja anëtarin e ri të familjes së saj e ka prezantuar edhe me fansat në rrjetet sociale.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img