5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Muri që revolton mitrovicasit (Video)

I lartë dy metra dhe i një gjatësie prej më shumë se 20 metra, një mur betoni ka ndarë fizikisht qytetin e Mitrovicës.
I papritur dhe i papranueshëm për banorët shqiptarë të Mitrovicës, ai po shihet si akti që e finalizon ndarjen e qytetit dhe shtetit.
Fajin kryesor për këtë gjë ata ia lënë udhëheqësve kosovarë që nuk e ndaluan ndarjen atëherë kur kishin mundësi. /Tribuna Channel/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img