18.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Majlinda prezanton medaljen

Kosova ka fituar medaljen e parë olimpike dhe për fat të mirë është e artë.
E gjitha kjo erdhi fal triumfit të Majlinda Kelmendit në Rio 2016, më saktësisht në finalen e xhudos për kategorinë deri në 52 kilogramë.
Majlinda me krenari e prezantoi medaljen e saj të artë, duke thënë se ajo i takon gjithë shqiptarëve./PrishtinaPress.eumajlinda-kelmendi-judo-olympics-day-2-mr7evuvittcx_1470639202-9519383

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img