32.2 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

LAJMI I FUNDIT | Takim emergjent i liderëve kosovarë dhe ambasadorëve të Kuintit

Gazeta Express merr vesh se tash shpejt do të filloj një takim i liderëve kosovarë në Hotel Emerald.
Gazeta mëson se po ashtu në këtë takim do të jenë të pranishëm edhe ambasadorë të vendeve të Kunitit të akredituar në Kosovë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img