22.7 C
Pristina
Thursday, June 13, 2024

Buy now

spot_img

Ky është grupi i vdekjes në Ligën e Kampionëve

Ka përfunduar shorti i grupeve të Ligës së Kampionëve.
Shorti i Ligës së Kampionëve na ka servuar grupe interesante me ndeshje të forta.
Megjithatë, Grupi C pritet të jetë grupi i vdekjes pasi ka në vete skuadra shumë të forta.
Grupi C duket se është më i vështiri pasi Pep Guardiola si trajner i Manchester Cityt do të takohet me ish-skuadrën, Barcelona.
Në këtë grup gjendet edhe Borussia Moenchengladbach dhe Celtic.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img