15.3 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Kim gati të “pëlcasë” gjoksin duke e ngushtuar atë! (Foto)

Kim Kardashian në shumë raste di të tregohet me stil dhe tejet tërheqëse.
Por sot ka vendosur që të jetë vetëm seksi dhe asgjë më tepër.
Duke hedhur mbi trup sytjenat dhe një këmishë që në disa raste duket sikur banjore Kim ka zbuluar gjoksin e saj I cili është gati të “pëlcasë” nga ngushtësia që i është bërë, transmeton Indeksonline.
Por Kim në këtë fotografi tregon se është bërë st teksa flokët e saj duken shumë të gjata për dallim nga disa ditë më parë kur ajo i shkurtoj ajo.
Do të thotë Kim vazhdon të posedoj gjëra fallco në pamjen e saj, duke filluar nga flokët.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img