23.6 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Juristja shqiptare që u çmend me format seksi (Foto)

E re dhe shumë atraktive, lehtësisht mund të thuhet se është nga ato modele, që të lënë gojëhapur me linjat seksi dhe bukurinë unike.
Redona Koci, ka mbaruar studimet e larta për juridik, ndërsa karrierën si modele vazhdon ta ushtrojë si profesion të dytë.
Prej kohesh po tregohej e rezervuar, por sot duket se i shtë rikthyer sërish vesit të vjetër, atij të provokimit të fansave të saj të shumtë në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të nxehta nga banja e saj, ku e ka bërë një belfie (ka fotografuar të pasmet e saj në pasqyrë).
Në këtë fotografi duket se format e saj joshëse jo vetëm që nuk kanë humbur, por madje duket se janë bërë akoma edhe më seksi sa të lënë pa frymë… /SYRI.net/


Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img