10.3 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Jose Mourinho kërkon t’i rrëmbej Realit këtë super mbrojtës

Jose Mourinho nuk është i lumtur me mbrojtësat e tij dhe po kërkon që të bëjë përforcime në janar. Favoriti për të nënshkruar me Manchesterin është një njohje e vjetër Pepe.

Portugezit i përfundon kontrata me Real Madrid në qershor dhe nuk është në bisedime për të rinovuar.

33-vjeçari ka qenë një ndër lojtarët më të pëlqyer të Mourninhos tek Reali.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img