22.5 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Dy të lënduar në aksident trafiku në Prishtinë (Foto)

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku në Prishtinë.

Policia e Kosovës ka thënë për Koha.net se në aksidentin që ndodhi në afërsi të Mensës së studentëve ishin të përfshira dy vetura.

“Në aksident ishin të përfshira dy vetura, me ç’rast dy persona kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë trajtim mjekësor në QKUK. Njëri prej tyre është liruar, kurse tjetri ende është duke u trajtuar”, ka thënë për Koha.net zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img