8.6 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Ja ku dhe kur votojnë liderët e partive shqiptare në Maqedoni

Ali Ahmeti do të votojë në shkollën fillore në Zajaz të Kërçovës nga ora 11.

-Menduh Thaçi do të votojë në çerdhen “Mlladost” në Tetovë nga ora 11 e 30.
-Bilall Kasami do të votojë në gjimnazin Kirill Pejçinoviç në Tetovë nga ora 09.
-Ziadin Sela do të votojë nga ora 11 në shkollën fillore të Livadhisë në Strugë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img