17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Ja çka i bënë mbrëmë sheshit “Zahir Pajaziti” (Foto)

Sheshi “Zahir Pajaziti” është parë i mbuluar me bërllok në mëngjesin e sotëm

Një lexues i lajmi.net ka dërguar fotografi ku shihen mbeturina të shumta të lënë pas nga mbrëmja e kaluar.
Komuna e Prishtinës, ndonëse u ka dhënë leje bizneseve që të shesin pije dhe gjëra ushqimore në shesh, nuk ka ndërmarrë edhe pastrimin e tij.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img