17.8 C
Pristina
Saturday, April 13, 2024

Buy now

spot_img

Interi shokon Juventusin për Marco Verratin

Siç raportojnë mediat italine, “La Repubblica” dhe “Gazzeta Dello Sport”, Inter ka bërë një ofertë zyrtare prej 78 mln eurosh ekipit të Paris SG për të lënë të lirë fantazistin italian duke ia rrëmbyer Juventusit sulmuesina italian qe po kerkohet me ngulm nga bardhezinjtë e Alegrit.

Duket se më ardhjen e pronarëve të rinj dhe sponsorat e afruar së fundmi, klubi zikaltër nuk e ka më të vështirë për shpenzuar shuma të mëdha parash në merkato.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img