21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Haradinaj e Limaj thërrasin konferencë për demarkacionin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe ai i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj kanë thirr një konferencë për media sot në ora 12.
Konferenca që do të mbahet në selinë e AAK-së, ka për temë qëndrimin e këtyre dy partive rreth ratifikimit të demarkacionit.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img