31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

Gëzuar ditëlindjen Obama!

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama sot feston ditëlindjen e tij, transmeton Indeksonline.
Ambasada e SHBA-ve në Tiranë, e ka uruar atë me një postim në rrjetin social Facebook.
“Gëzuar Ditëlindjen, Zoti President”, thuhet në mbishkrimin e një fotografie në të cilën shihet presidenti Obama me një top të ragbit në duar.
Kujtojmë se Obama është në përfundim të mandatit të tij prej presidenti të SHBA-ve, derisa kandidatë për këtë post janë Hillary Clinton dhe Donald Trump.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img