18.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Barcelona mposht Leicesterin (Video)

Kampioni i Spanjës, Barcelona ka mposhtur kampioni i Anglisë, Leicester Cityn me rezultat 4:2.
Barcelona ka qenë pothuajse me ekipin e dytë në përjashtim te Leo Messit dhe Luis Suarezit, ndërsa Leicester me ekipin më të mirë.
Për Barcelonën shënuan Munir 2, Luis Suarez dhe Mujica, ndërsa për Leicesterin të dy golat i shënoi Musa.
https://youtu.be/hQUSZ_QWfgk
https://youtu.be/V50tQLC272A
 
https://youtu.be/Vq0POq5ie1c

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img