21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Dyshohet për mjet shpërthyes në shtëpinë e Murat Mehës, fillon demolimi

Një shtëpi në lagjen “Dardania” është rrethuar nga Policia e Kosovës, pasi po dyshohet për një mjet shpërthyes.
Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës konfirmoi për Telegrafin se tashmë Policia është në vendngjarje dhe po merret me rastin, por nuk tregoi se për shtëpinë e kujt bëhet fjalë.
Burime të Indeksonline kanë bërë të ditur se mjeti shpërthyes në lagjen Dardania që dyshohet të jetë pikërisht në shtëpinë e Murat Mehës, nuk ka shpërthyer pasi policia ka filluar demolimin e mjetit, ndërsa të gjitha lokalet e përreth vendit të ngjarjes janë mbyllur.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img