28.7 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Bersant Celina zgjidhet futbollisti më i mirë i ri i Cityt

Bersant Celina ka marrë një super lajm nga Manchester City.
Ai është zgjedhur lojtari më i mirë i ri për edicionin e kaluar.
Ishin tifozët ata që i dhanë më së shumti vota.

“Falënderoj gjithë tifozët që më votuan. Këtu ka shumë talentë, prandaj ky çmim është nderë i madh për mua”, tha lojtari i Kosovës për City TV”.
“Ishte një një sezon i mirë për mua dhe ekipin U21. Luajta shumicën e ndeshjeve dhe shënova disa gola të bukur”, shtoi 19-vjeçari.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img