34.1 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Bardhi publikon këngën “Ajo”

Artisti shqiptar Bardhi ka publikuar këngën më të re të titulluar “Ajo”.

Kënga është prodhuar nga “SBS Entertainment”, me producentë Jetmir Agajn dhe Çelik Lipën.

Që në orët e para të publikimit artisti ka marrë me mijëra klikime.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img