5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Baballarët atraktivë të yjeve shqiptare (Foto)

Personazhet si Dua Lipa, Elita Rudi, Adrian Gaxha, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Ledri Vula, përveç se të talentuar në profesionet e tyre, janë gjithashtu simpatikë sa herë që shfaqen në ekran.

Shpesh kur diskutohet mbi paraqitjen e jashtme të personazheve themi se ata e kanë trashëguar atë prej nënave të tyre.
Por, nëse do të shihni baballarët do të ndryshonit mendim. Edhe pse jo më të rinj, ata janë të pashëm, seksi, herë elegantë e herë sportivë, por qartë mund të themi se një pjesë të bukurisë këta personazhe e kanë trashëguar nga baballarët e tyre.

Babai i Adrian Gaxhës!

Babai i Anxhelina Hadërgjonaj. Bukuria e këngëtares nuk është vetëm nga nëna Alberia, por edhe nga babai!

Dukagjini, babai i Dua Lipës një roker i pashëm i cili po e mposht moshën!

Elita bukuroshe, me një baba zotëri!

Agroni, babai i Ledrit gjithnjë ka qenë tërheqës, gjithnjë sipas tregimeve të miqve të tij në media, të cilët u kthyen në retrospektivë. Ledri definitivisht ka pasur kujt t’i ngjajë!

/Blitz

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img