9.7 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Buy now

spot_img

Adrian Gaxha tregon aftësitë e shkëlqyera të vëllait në violinë (Foto)

Këngëtari Adrian Gaxha është një prej këngëtarëve më të pëlqyer të skenës.

Ai i relizon vetë këngët e tij dhe shpesh kompozon edhe për këngëtarë të tjerë, gjersa në familjen e tij Adriani nuk është i vetmi artist.
Ndoshta nuk e keni ditur, por vëllau i këngëtarit Driton Gaxha, është violinist dhe di të luajë shumë mirë në këtë instrument.
Adriani ka publikuar në Instagram Story një video të vëllait, ku shfaq aftësitë e shkëlqyera të tij në violinë.

 Driton Gaxha, vëllau i këngëtarit Adrian Gaxha duke ekzekutuar në violinë. Foto nga Instagram Story.

Në video Dritoni shfaqej duke ekzekutuar në violinë me shpejtësi, çka tregon aftësinë e tij profesionale që posedon në këtë instrument.

Ndryshe nga vëllai, Adriani di të luajë në instrumentin e pianos.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img