22.7 C
Pristina
Thursday, June 13, 2024

Buy now

spot_img

Agnesa Vuthaj po ‘çmendet’ pas kësaj kënge (Foto/Video)

Agnesa Vuthaj është e fokusuar në ngjarjen e zgjedhjes së më të bukurës, Miss Kosova.
Por, gjatë kohës ajo po gjen kohë të relaksohet në ritmet e muzikës së këngëtares shqiptare, Dua Lipa.
“Blow Your Mind” duket se kohët e fundit bukuroshja istogase po e qetëson dhe po e bën të ndihet mirë.

Madje, ish-Miss Kosova pohon se ndihet e bekuar që ekziston Dua, e cila javë më parë zhvilloi një koncert në dy kryeqendrat shqiptare, Prishtinë dhe Tiranë.

agnesa

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img