31.1 C
Pristina
Sunday, June 23, 2024

Buy now

spot_img

A është ky imazhi më seksi i Kim nga pushimet? (Foto, +16)

Kim Kardashian ka sjellë një tjetër imazh nga pushimet e saja të zgjatura në Meksikë.
Ajo duket jashtëzakonisht atraktive duke risjellë linjat e saja të bujshme trupore.

kim1

Duket se 35-vjeçarja e ka kaluar gjithë pushimin duke bërë fotografi, të cilat i ka sjellë kohë pas kohe.
Në ndërkohë, këto ditë ajo është bërë bionde dhe ka vënë në pah trupin e saj, me ç’rast ka humbur shumë në peshë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img