17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Zyrtare: Barcelona largon një futbollist (Foto)

Thomas Vermaelen do të luaj këtë sezon te skuadra e Romës
Barcelona dhe Roma kanë arrite marrëveshje për huazimin një vjeçar të mbrojtësi belg, Thomas Vermaelen, shkruan AS.
Vermaelen sot do të kryej testet mjekësore dhe më pas do të nënshkruaj kontratë me Romën.
Skuadra italiane ka opsion që në fund të edicionit ta transferojë në mënyrë permanente Vermalen.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img