34.1 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Zhvishet Miss Britania, meshkuj mbajeni veten nga këto foto

Ish Miss Britania nga viti i kaluar, Zara Holland është shfaqur tejet seksi në fotosesionin e saj të ri. Biondja e bukur ka vendosur ti tregoi 90% të gjitha në trupin e saj në një fotosesion si kurrë më parë kaq seksi.
E ulur mbi dollap, e ngritur në këmbë me veshjet e saj provokuese dhe “patriote” me të brendshmet e saj me flamurin e Britanisë janë disa nga pozitat që Zara ka vendosur ti ndajë me fansat.
Zara njihet si femët e pafat në dashuri pasi që ka patur disa lidhje të dështuara por që me këto foto mund ti ketë bërë “ish-at” e saj të pënduar!

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img