5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Wenger tregon sa do të mungojë Shkodran Mustafi

Shkodran Mustafi nuk do të mund të luajë deri në vitin 2017

Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi, ka lënduar muskujt në përballjen e sotme kundër Stoke Cityt, dhe do të jetë jashtë fushës për tre javët e ardhshme, ka konfirmuar trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger.
Arsenali fitoi 3:1 kundër Stoke Cityt, ku u paraqitën edhe Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img