5.3 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Vuçiq i “zbut” fjalët, tani thotë se janë për paqe dhe stabilitet në rajon

Kryetari i presidencës së Bosnjës dhe Hercegovinës, Mladen Ivaniq ka folur sot në telefon me kryeministrin serb, Aleksandar Vuçiq, i cili e informoi atë për gjendjen në veri të Kosovës.

Ndërsa për dallim nga deklaratat e mërheshme, në këtë rast Vuçiq sikur është “zbutur” duke theksuar se interesi i popullit serb është për paqe dhe stabilitet në rajon./Indeksonline/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img