9.7 C
Pristina
Monday, April 22, 2024

Buy now

spot_img

Vokrri telegram ngushëllimi brazilianëve

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, i ka dërguar telegram ngushëllimi federatës braziliane, pas tragejdisë së ekipit Chapecoense.
“Përmes kësaj letre na lejoni të bashkëndjejmë pikëllimin tuaj. Jemi të shokuar dhe të trishtuar me rrëzimin e avionit dhe humbjen e ekipit të ligës suaj. Në emër të Federatës së Kosovës na lejoni të shprehim keqardhjen tonë. Zoti qoftë me ju”, tuhet në telegramin e Vokrrit.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img